| Coverage | Maldives |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 14.18 $ |
| Coverage | Maldives |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 17.48 $ |
| Coverage | Maldives |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 25.87 $ |
| Coverage | Maldives |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 42 $ |
| Coverage | Maldives |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 65.47 $ |