| Coverage | Israel |
|---|---|
| Network | Annatel:5G |
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 19.85 $ |
| Coverage | Israel |
|---|---|
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 10.87 $ |
| Coverage | Israel |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 11.20 $ |
| Coverage | Israel |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 15.38 $ |
| Coverage | Israel |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 28 $ |
| Coverage | Israel |
|---|---|
| Data | 20 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 39 $ |