| Coverage | Saint Kitts and Nevis |
|---|---|
| Network | Digicel:4G |
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 10.90 $ |
| Coverage | Saint Kitts and Nevis |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 20.31 $ |
| Coverage | Saint Kitts and Nevis |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 26.75 $ |
| Coverage | Saint Kitts and Nevis |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 36.50 $ |