| Coverage | Saint Martin (French Part) |
|---|---|
| Network | Digicel:4G |
| Data | 1 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 7.60 $ |
| Coverage | Saint Martin (French Part) |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 8.90 $ |
| Coverage | Saint Martin (French Part) |
|---|---|
| Data | 3 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 10.80 $ |
| Coverage | Saint Martin (French Part) |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 12.20 $ |
| Coverage | Saint Martin (French Part) |
|---|---|
| Validity | 10 days |
| Price | 30.20 $ |