| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Network | EE:5G |
| Data | 50 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 28.14 $ |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 2 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 4 $ |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 5 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 7 $ |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 7 days |
| Price | 8.25 $ |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 15 days |
| Price | 8.99 $ |
| Coverage | United Kingdom |
|---|---|
| Data | 10 GB |
| Validity | 30 days |
| Price | 9.58 $ |